Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Każdy rodzic zna ten moment, gdy wakacje dobiegają końca, zbliża się wrzesień i trzeba skompletować wyprawkę do szkoły. Kłopotem może być zwłaszcza zakup różnych artykułów plastycznych - choć mamy listę potrzebnych rzeczy, często zdarza się tak, że konieczne jest pójście do kilku sklepów plastycznych, aby móc znaleźć wszystko. 

U nas znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły szkolne! Dodatkowo, możesz zrobić zakupy wygodnie, bez wychodzenia z domu, a wyprawka na plastykę do szkoły będzie gotowa. W naszym sklepie znajdziecie produkty wysokiej jakości, w bardzo konkurencyjnych cenach.

Pomoce szkolne dla dzieci w różnym wieku 

Wyprawka z rzeczami szkolnymi tak naprawdę przyda się dla dzieci w różnym wieku - mały zerówkowicz również będzie potrzebował kredek czy bloku rysunkowego! Oczywiście dla uczniów klas 1-3 i starszych dzieci, akcesoria szkolne przydadzą się głównie na plastykę, ale także na inne przedmioty.

Co znajduje się w naszej ofercie? Dobrej jakości nożyczki i kleje, dzięki którym powstaną różne cuda z papieru, bibuły w różnych wzorach i odcieniach i bloki rysunkowe i techniczne w różnych rozmiarach. Do tego oczywiście kredki o mocnych, wyrazistych kolorach, a także zeszyty w kratkę i w linię. Oferujemy także inne materiały szkolne: papiery do origami, zestawy do wycinanek, plastelina oraz modelina.

Artykuły do szkoły i nie tylko!

Tak naprawdę, wszystkie akcesoria szkolne, które znajdziesz w tej kategorii, przydadzą się nie tylko podczas lekcji plastyki. Dzięki tym materiałom, dziecko może spędzić wartościowy, kreatywny czas także w domu! Możecie wspólnie potrenować sztukę origami, która będzie okazją do relaksu i nauki nowej umiejętności zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. 

Inne pomysły na kreatywne zabawy to na przykład lepienie figurek z plasteliny lub modeliny, tworzenie ozdób z bibuły, albo po prostu rysowanie - możliwości jest wiele!

Jeśli twoje dziecko jest w wieku szkolnym, koniecznie sprawdź nasze pomoce dydaktyczne do szkoły! Dla młodszych dzieci polecamy pomoce edukacyjne do przedszkola.

Artykuły szkolne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl