Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Nie ma nic lepszego, niż zabawa na świeżym powietrzu w piękny, słoneczny dzień! Przebywanie na zewnątrz to doskonała okazja na dotlenienie się i spożytkowanie energii w inny sposób niż podczas zabaw w domu. W naszej ofercie przygotowaliśmy różnorodne zabawki na podwórko dla dzieci, dzięki którym nigdy nie skończą się pomysły na ciekawe spędzanie czasu!

Zabawki na dwór

Na plażę i do ogrodu - zabawki dla dzieci na dwór

Przebywanie na plaży czy zabawa w ogrodowej piaskownicy same w sobie są ciekawym doświadczeniem - dzieci uwielbiają kontakt z piaskiem czy z wodą. Jednak taka zabawa bez żadnych dodatków może się szybko znudzić. Z pomocą przychodzą zabawki na dwór, takie jak specjalne zestawy do piasku, foremki, wiaderka czy grabki. Dobrym uzupełnieniem takiego zestawu będzie konewka lub młynek do przelewania wody, który zainteresuje dziecko na dłużej.

Pamiętaj, że jako zabawki na dwór dla dzieci mogą sprawdzić się także te z nich, z których maluch korzysta na co dzień w domu. Zwłaszcza zabawki sensoryczne, czy różne układanki, które nie wymagają idealnie płaskiej powierzchni, będą doskonałe do zabaw na kocu w ogródku.

Aktywna zabawa na świeżym powietrzu

Zabawki na podwórko dla nieco starszych dzieci mogą stać się okazją do tego, aby zachęcić twoją pociechę do aktywności fizycznej. W naszej ofercie znajdziesz np. frisbee - ten zwyczajny dysk potrafi zapewnić godziny świetnej zabawy! Możecie rzucać nim wspólnie z całą rodziną, podając do siebie. To doskonały trening zręczności i koordynacji ruchowej. Inne zabawki dla dzieci na podwórko, które wspierają rozwój sprawności, to np. dmuchana piłka czy gry zręcznościowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl