Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Najmłodsze lata dziecka to czas, w którym poznaje ono świat, rozwija wszystkie swoje zmysły, nabywa nowe umiejętności. To, czego maluch nauczy się w tym okresie, będzie miało wpływ na jego przyszłość. Narzędziem, które będzie doskonałym wsparciem rozwoju, są zabawki edukacyjne dla najmłodszych. W naszej ofercie przygotowaliśmy zabawki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Wspólna zabawa rodziców z maluszkiem to wspaniały pomysł na spędzenie wartościowego czasu razem.

Zabawki edukacyjne

Rozwój i nauka poprzez zabawę

Nasze zabawki dla dzieci edukacyjne nie tylko zapewniają rozrywkę, ale także uczą i wspomagają rozwój twojej pociechy. Produkty, które oferujemy, mogą być także pomocne w terapii dzieci, zmagającymi się z różnymi wyzwaniami rozwojowymi, jak ADHD, zespół Aspergera, spektrum autyzmu czy afazja. W czym konkretnie mogą pomóc?

Nasze układanki będą wsparciem dla motoryki małej i dużej. Gry zręcznościowe wpłyną korzystnie na koordynację ruchową oraz umiejętność skupienia. Z kolei gry zawierające karty z obrazkami zachęcą dziecko do nauki słów, rozwoju kreatywnego myślenia i wyobraźni. Do pobudzenia zmysłów przydadzą się zabawki sensoryczne, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Jak wybierać zabawki edukacyjne?

Bardzo ważne jest to, aby zabawki edukacyjne dla dzieci były odpowiednio dobrane do ich wieku. Rodzice często chcą kupować zabawki “na zapas”, aby dziecko bawiło się nimi przez dłuższy czas. Dlaczego nie polecamy takiego rozwiązania? Producenci dopasowują konkretne zabawki edukacyjne do etapów rozwoju dzieci w różnym wieku. Zabawka dla starszego dziecka może sprawić, że maluch nie zrozumie jej działania, co może spowodować płacz czy frustrację.

Dla dzieci w przedziale wiekowym 0-2 lat sprawdzą się proste układanki, np. takie z dopasowywaniem kształtów. Maluchy w wieku od 2 do 4 lat mogą zacząć już grać w proste gry i korzystać z zestawów kreatywnych. Starsze dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, poświęcając czas na rysowanie, gry dla całej rodziny czy korzystać z innych zabawek edukacyjnych, przeznaczonych dla ich grupy wiekowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl