Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Pomoce dydaktyczne do nauki ortografii

Nauka pisania to tak naprawdę dopiero początek przygody dziecka z językiem. Wykorzystanie różnorodnych pomocy do nauki pisania pomoże dziecku opanować alfabet, usprawni jego motorykę oraz płynność w posługiwaniu się przyborami - jednak to dopiero pierwszy etap drogi, jaką musi przebyć, aby sprawnie posługiwać się językiem polskim, który należy przecież do jednych z najtrudniejszych języków. Żeby to osiągnąć, dziecko musi także nauczyć się poprawnej pisowni, czyli ortografii. Tradycyjne ćwiczenia bywają nie tylko trudne, ale często bardzo żmudne. Na szczęście w sklepie Puzelek znajdziesz różnorodne pomoce dydaktyczne do nauki ortografii, które sprawią, że zamieni się to w prawdziwą frajdę!

Dlaczego pomoce do nauki ortografii są lepsze od tradycyjnych ćwiczeń?

Pomoce do ortografii bywają szczególnie przydatne w przypadku dzieci, które niechętnie sięgają po książki, a tradycyjne ćwiczenia szybko je nudzą. Kolorowe, zabawne i często bardzo angażujące materiały sprawią, że mierzenie się z językowymi zagwozdkami staje się świetną zabawą. W naszym asortymencie znajdziesz gry dydaktyczne różnego typu, które efektywnie rozwijają kompetencje językowe dziecka, utrwalając wiedzę z zakresu ortografii, części mowy czy wzbogacając jego słownictwo. Równocześnie pomoce tego typu trenują spostrzegawczość, koncentrację, logiczne myślenie i refleks dziecka.

Liczne gry edukacyjne mogą posłużyć także w czasie terapii dzieci z różnorodnymi wyzwaniami rozwojowymi, jak dysleksja, dysortografia, autyzm, ADHD, zespół Aspergera, zaburzenia ze spektrum autyzmu czy afazja.

Jeśli chodzi o najtrudniejsze zagadnienia, które poruszają dostępne w sklepie Puzelek pomoce dydaktyczne, ortografia z pewnością znajduje się na ich czele. Biorąc pod uwagę, że dla wielu dorosłych kwestie poprawności językowej często pozostają tajemnicą, nie ma nic zaskakującego w tym, że i dzieciom ich nauka często przychodzi z trudnością. Postawienie na odpowiednie materiały z pewnością pomoże Twojemu dziecku w opanowaniu podstawowych i nieco bardziej skomplikowanych zagadnień, jeśli chodzi o ortografię języka polskiego.

Pomoce dydaktyczne do nauki ortografii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl