Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Nadpobudliwość psychoruchowa i zaburzenia uwagi (ADHD) to zaburzenie, z którym zmaga się wiele osób. Pierwsze objawy widoczne są już we wczesnym dzieciństwie. Maluch z ADHD ma problem z nadmierną ruchliwością, impulsywnością, a także znacznymi trudnościami z koncentracją uwagi. Dzieci, u których zdiagnozuje się ADHD, uczęszczają na terapię psychologiczno-pedagogiczną, której celem jest głównie zmniejszenie występujących objawów.

Podczas terapii, zarówno dla terapeuty, jak i dla rodziców, przydają się pomoce dla dzieci z ADHD. Pomagają w treningu skupienia i koncentracji podczas zabawy na co dzień. Sprawdź naszą ofertę sprawdzonych materiałów.

Pomoce dydaktyczne dla dzieci z ADHD 

W naszej ofercie znajdziecie wartościowe materiały dla dzieci z ADHD, przeznaczone dla maluchów w różnym wieku. Dla najmłodszych przygotowaliśmy proste, drewniane zabawki, akcesoria do trenowania zręczności i motoryki małej, a także ciekawe produkty do ćwiczenia integracji sensorycznej. 

Dla nieco starszych dzieci szczególnie polecamy wszelkiego rodzaju gry zręcznościowe. Tego typu gry wymagają przede wszystkim skupienia, więc doskonale sprawdzą się do treningu koncentracji, ale jednocześnie dziecko grając musi zwrócić uwagę na precyzję swoich ruchów, co ma ogromny walor edukacyjny.

Poznaj kreatywne i ciekawe zabawki dla dzieci z ADHD

Ciekawe zabawki dla dzieci ADHD to także takie, które skłaniają do zabawy w kreatywny sposób. Dziecko może uruchomić swoją wyobraźnie dzięki zestawom do rysowania, albo wykorzystać drewniane zabawki do tworzenia ciekawych historii podczas zabaw. Warte uwagi będą także te zabawki, które angażują kilka zmysłów na raz - to pomoże dziecku skoncentrować się na tej czynności.

Sprawdź także pomoce dydaktyczne dla dzieci z Zespołem Aspergera i materiały do trenowania zaburzenia integracji sensorycznej.

Nadpobudliwość psychoruchowa i zaburzenia uwagi (ADHD)

Bajkowy Teatrzyk Multigra Bajkowy Teatrzyk Multigra
Producent: Multigra
Cena:

29,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
  • promocja
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl