Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Pomoce do nauki matematyki

Na myśl o matematyce wiele osób przechodzą ciarki, mimo to każdy z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że wiedza z jej zakresu bywa przydatna także w życiu codziennym i choćby dlatego warto ją opanować. Dzieci jednak po napotkaniu pierwszych trudności w jej nauce zniechęcają się i tracą motywację. W asortymencie sklepu Puzelek znajdziesz różnorodne pomoce dydaktyczne z matematyki, które przygotują dziecko do poznawania liczb, rozwiną jego zdolności poznawcze, a przede wszystkim pokażą dziecku, że nauka matematyki może być świetną zabawą.

Jakie materiały do nauki matematyki wybrać?

Tak naprawdę naukę matematyki z dzieckiem możemy rozpocząć już w wieku przedszkolnym - w czym pomogą nam pomoce matematyczne stworzone z myślą o najmłodszych. Takie ćwiczenia przyniosą w przyszłości wymierne korzyści - nie tylko związane z lepszymi ocenami. Wyniki badań wykazały, że tego typu aktywności wspierają ogólny rozwój mózgu dziecka, zapobiegają dyskalkulii, usprawniają myślenie operacyjne i logiczne, ćwiczą wyobraźnię, a nawet stymulują wzrok, słuch czy mowę. W naszej ofercie znajdziesz liczne gry edukacyjne skierowane właśnie do dzieci w wieku przedszkolnym. Inne materiału wspierające rozwój logicznego myślenia u dzieci znajdziesz w dedykowanej zakładce.

Jeśli chodzi o starsze dzieci, uczynienie z nauki matematyki zabawy i codziennej rutyny, nie tylko sprawi, że zrozumie ono kwestie, z którymi ma problem, ale równocześnie utrwali wiadomości zdobyte w szkole. Powiązanie trudnego przedmiotu z pozytywnymi emocjami, jakie wiążą się z rozrywką, przyniesie świetne efekty także jeśli chodzi o nastawienie dziecka to tego przedmiotu!

Kolorowe, pełne przygód i wyzwań pomoce dydaktyczne z matematyki sprawią, że nauka stanie się dla dziecka prawdziwą frajdą, a tym samym będzie wracać do niej znacznie częściej, niż byłoby to w przypadku tradycyjnych, żmudnych ćwiczeń i powtórek.

Pomoce dydaktyczne do nauki matematyki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl