Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Poprzez terapie psychologiczne dziecko może poradzić sobie z wieloma trudnościami, co będzie miało duży wpływ na jego dalszy, prawidłowy rozwój. Dlatego tak ważne jest, aby wykrywać wady rozwojowe u dzieci jak najszybciej. W Puzelku znajdziesz pomoce dydaktyczne do terapii psychologicznej, które wspomogą dziecko w tym czasie.

Terapia psychologiczna

Bajkowy Teatrzyk Multigra Bajkowy Teatrzyk Multigra
Producent: Multigra
Cena:

29,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
  • promocja
Gra Czytanie szukanie Multigra Gra Czytanie szukanie Multigra
Producent: Multigra
Cena:

19,99 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
  • promocja
  • nowość
  • nowość

W jaki sposób pomoce dydaktyczne wspomagają terapię psychologiczną?

Jeśli chodzi o rolę, jaką pełnią pomoce do terapii psychologicznej dziecka, to przede wszystkim jest to pomoc w postawieniu diagnozy i przeprowadzaniu terapii. Dzieci borykać się mogą z wieloma problemami emocjonalnymi, które powodowane są przez różne czynniki, w tym problemy rodzinne i konflikty z rówieśnikami. Dziecko często jest wtedy zamknięte w sobie, przez co nierzadko ciężko jest postawić jednoznaczną diagnozę. Właśnie w celu otworzenia się dziecka w czasie wielu terapii wykorzystuje się pomoce psychologiczne, które pomogą mu w wyrażeniu emocji.

Pomoce do terapii psychologicznej w ofercie Puzelka

W Puzelku znajdziesz wiele pomocy dydaktycznych do terapii psychologicznej. Pomogą one w stworzeniu przystępnej dla dziecka terapii i wykreowaniu przestrzeni, w której będzie się ono czuło bezpiecznie. W naszej ofercie znajdziesz wiele gier, zabawek i kolorowych kolorowanek, które ułatwią dziecku cały proces.

Oferowane przez nas gry i zabawy są kolorowe, znajdują się na nich zwierzątka i bohaterowie ulubionych bajek, co w oczach dziecka jest interesujące. Dzięki takim pomocom zaangażujesz dziecko w rozmowę i ćwiczenia, dzięki czemu szybciej osiągniesz rezultaty. W ofercie znajdziesz również wiele gier logicznych, które spodobają się także starszym dzieciom.

W Puzelku dostępne są również pomoce dydaktyczne do szkół. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl