Opcje przeglądania
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Metalowe modele Siku czyli prawie 100 lat historii

Zabawki Siku to niepodważalna pozycja lidera na rynku modeli metalowych sterowanych ręcznie jak i automatycznie. Ogromne grono fanów tej założonej wiele lat temu marki docenia niebywały kunszt i realizm w odzwierciedlaniu konkretnych modeli pojazdów Siku. Modele Siku są wykonane bardzo starannie. Są wytrzymałe w zabawie i oferują wysoką jakość. Siku mimo upływu czasu radzi sobie bardzo dobrze, wypracowana renoma procentuje i zabawki dla dzieci Siku ciągle cieszą się wysoką i niesłabnącą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale również wśród oddanego grona dorosłych. Zabawki Siku to historia wielu pokoleń, które podczas własnej zabawy doceniły pomysł, trwałość i niepowtarzalność wykonania metalowych pojazdów Siku.

Modele Siku dla dzieci i dorosłych do zabawy i kolekcjonerskie

Większość zabawek dla dzieci Siku wykonano z metalu, część z nich z dodatkiem tworzywa. Wśród modeli Siku znajdziemy praktycznie wszystko co jeździ, pływa i lata na całym świecie. Do tego wykonane z dbałością o każdy szczegół oryginału. Wśród pojazdów Siku znajdziemy między innymi: samochody różnego typu, przyczepy, traktory, maszyny rolnicze i budowlane, statki, łodzie, samoloty, helikoptery, sprzęt wojskowy, budowle, akcesoria a nawet ratraki. Wielu oddanych wielbicieli zabawek Siku nie kupuje ich wcale do zabawy, pieczołowicie ustawiają je na eksponowanym miejscu w swoim domu poszerzając niepowtarzalną kolekcję Siku. Modele Siku oferowane są w różnych wielkościach tworząc kilka serii produktowych. W ofercie producenta znajdziemy modele bardziej budżetowe i typowe, jak również prawdziwe perełki – czyli pojazdy, których repliki wyprodukowano wyłącznie w jednej linii zabawek, niekoniecznie tej najtańszej. Część z modeli Siku ma wiele elementów ruchomych, z części można kompletować zestawy łącząc konkretne pojazdy z innymi czy też akcesoriami. Bogato wyposażone zabawki Siku poszerzone są o zabudowaną elektronikę, dzięki której modele te można sterować radiowo zarówno w zakresie poruszania się pojazdu jak i ruchu konkretnych elementów zabawki.

Zabawki Siku to styl życia. Dla dzieci i dla dorosłych. W końcu całe życie podobno pozostajemy dziećmi. W naszej ofercie dostępne również świetne zabawki drewniane oraz zabawki czas wolny.

Modele Siku

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl