Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jednym z kluczowych elementów w rozwoju dziecka jest doświadczanie świata poprzez zmysły. Odkrywanie nowych faktur i materiałów za pomocą dotyku, poznawanie dźwięków, rozwijanie mowy - w tych wszystkich aspektach pomocne okażą się zabawki do integracji sensorycznej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do rodziców, którzy chcą wspomóc rozwój swojego malucha w domu podczas wspólnych zabaw, jak i dla przedszkoli, przychodni terapeutycznych oraz terapeutów.

Drewniane cymbałki Żabka Drewniane cymbałki Żabka
Producent: Top Bright
Cena: 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
Duże Janczary drewniane Duże Janczary drewniane
Producent: Playme
Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcej
Gra układanka Zwierzaki Lelin Gra układanka Zwierzaki Lelin
Producent: Lelin
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
Klej w płynie 50 ml Astra Klej w płynie 50 ml Astra
Producent: Astra
Cena: 2,79 zł
szt.
zobacz więcej
Kredki świecowe Astra 24 kolory Kredki świecowe Astra 24 kolory
Producent: Astra
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Marakasy drewniane 23172 Marakasy drewniane 23172
Producent: Playme
Cena: 16,99 zł
szt.
zobacz więcej
Nożyczki szkolne Astra Nożyczki szkolne Astra
Producent: Astra
Cena: 4,99 zł
szt.
zobacz więcej

Pozwól maluszkowi poznawać świat poprzez zabawę

Dzieci posiadają w sobie naturalną ciekawość otaczającego je świata, którą mogą zaspokajać przy pomocy zabawek sensorycznych. Korzystanie z nich może także zniwelować różne zaburzenia rozwojowe, dlatego też zabawki SI są polecane przez logopedów i innych specjalistów.

Co znajdziesz w naszej ofercie? Kolorowe sensoryczne zabawki w postaci kostek lub piłeczek, gdzie zastosowano różne struktury materiałów. Pobudzają one receptory czuciowe, a także usprawniają precyzyjne ruchy dłoni i palców. Zabawką uwielbianą przez maluchy są gry, które bazują na zachowaniu równowagi i balansu. Oferujemy także gwizdki logopedyczne, marakasy oraz inne zabawki edukacyjne.

Sensoryczne zabawki dla dzieci - czym kierować się przy wyborze?

Wybierając zabawki sensoryczne dla dzieci, postaraj się je zróżnicować w taki sposób, aby każda z nich pomagała rozwijać inny zmysł. Cymbałki mogą się okazać ciekawą zabawką, jeśli chodzi o zmysł słuchu, natomiast plastelina nie tylko pobudzi kreatywność, ale także wpłynie korzystnie na zmysł dotyku.

Miej też na uwadze wiek dziecka - przykładowo, zabawki sensoryczne dla niemowląt powinny być wykonane z bezpiecznych, przebadanych materiałów, ponieważ taki maluch większość zabawek wkłada do buzi. Przy każdej z naszych zabawek sensorycznych znajdziesz informację dla dzieci, w jakim wieku są one przeznaczone.

© Puzelek 2021: zabawki edukacyjne i pomoce terapeutyczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl