Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zabawki wykonane z drewna ciągle na topie !


Zabawki drewniane nieustannie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Ekologiczne, trwałe, często przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ciekawe pomysły, wysoka jakość wykonania, edukacja to walory których szukają klienci. Z całego serca polecamy dla każdego dziecka. Więcej drewna i jeszcze więcej drewna :-)

Kreatywne zabawki drewniane dla dzieci - co w trawie piszczy?

Drewniane zabawki bawią, budują dobre emocje, uczą i rzadko się nudzą.

Drewniana edukacja królowa wśród zabawek. Duży wybór to asortyment drewniany z dodatkiem edukacji. Oprócz niewątpliwych zalet jak dobra zabawa przy okazji uczą, rozwijają i inspirują, dlatego drewniane zabawki dla dzieci są często wybierane przez świadome grono klientów. A klienci wybierają:

  • kreatywne drewniane mozaiki, kostki edukacyjne motoryczne. Karty wzorów do odwzorowania rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie a tworzenie własnych inspirujących wzorów pobudza wyobraźnię dziecka.
  • instrumenty muzyczne z dodatkiem drewna to pobudzanie i rozwijanie zmysłów, kształtowanie poprawnej motoryki małej oraz niewątpliwie dobre emocje. Mały wirtuoz chętnie pochwali się efektami swojej zabawy.
  • sortery, puzzle, układanki - już dla najmłodszych dzieci to doskonały wybór. Proste kilkuelementowe układanki rozwijają postrzeganie kształtów, kształtują poprawny chwyt i bawią. Drewniane sortery wspierają naukę kolorów, uczą podstaw liczenia i aktywizują proce myślenia.
  • drewniane tablice motoryczne. W zależności od rodzaju wspierają skutecznie czynność zapinania zamków, guzików, suwaków, inne mają zamontowane zamki do drzwi różnego typu, skoble, zatrzaski gdzie podczas zabawy dziecko rozwija się poznawczo.

Zabawa drewnem


Ktoś może się dopatrzyć w tej grupie zabawki drewniane dla dzieci wyłącznie miłego spędzania czasu. My jednak nie potrafimy się z tym zgodzić, uważamy, że każda zabawka drewniana to również dodatek walory edukacyjne i polecamy:

  • drewniane klocki - ciągle bawią i rozwijają.
  • klocki konstrukcyjne wykonane z drewna. Samo słowo: konstrukcyjne wyjaśnia wszystko.
  • pieczątki - zabawa poprzez plastykę. Ciągle często wybierana zabawka a tym bardziej, że na rynku znajdziemy dedykowane zestawy dla dziewczynek jak i chłopców.
  • zestawy do wykonywania biżuterii, drewniany sposób na nudę.
  • owoce, wyposażenie kuchni, akcesoria do sklepu, gabinetu lekarskiego czy zakładu fryzjerskiego, wszytko to z drewna, to super zabawa w gronie rodzeństwa czy rówieśników.
  • pchanki, pojazdy, garaże. Dla małych dzieci super pomysłem są drewniane pchanki, pchacze którym dziecko bawi próbując wprawić w ruch tę drewnianą zabawkę. Dla starszych duży wybór drewnianych pojazdów, garaży, torów.

Zabawki drewniane dla dzieci w terapii dziecka z wyzwaniami

Drewno równie często jak do domu, trafia do gabinetów terapeutów. Chętnie zabawki i pomoce edukacyjne z drewna wybierają logopedzi, psycholodzy, pedagodzy i właściciele żłobków, przedszkoli, poradni jako atrakcyjne i wartościowe wyposażenie terapeutyczne. Zabawki z drewna to pewność, że dziecko będące w terapii będzie zainteresowane zabawą a terapeuta wykorzysta ich potencjał edukacyjny.

Dmuchawka logopedyczna Goki Dmuchawka logopedyczna Goki
Producent: Goki
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Dmuchawka pomoc logopedyczna Dmuchawka pomoc logopedyczna
Producent: Small Foot
Cena: 14,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana kostka Tetris Drewniana kostka Tetris
Producent: Adam Toys
Cena: 29,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana kukurydza Drewniana kukurydza
Producent: Playme
Cena: 7,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana marchewka Drewniana marchewka
Producent: Playme
Cena: 6,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana pomarańcza Drewniana pomarańcza
Producent: Playme
Cena: 7,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniane cymbałki Żabka Drewniane cymbałki Żabka
Producent: Top Bright
Cena: 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniane duże puzzle Pojazdy Drewniane duże puzzle Pojazdy
Producent: Playme
Cena: 26,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniane kiwi Drewniane kiwi
Producent: Playme
Cena: 6,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany arbuz Drewniany arbuz
Producent: Playme
Cena: 8,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany pomidor Drewniany pomidor
Producent: Playme
Cena: 8,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany ziemniak Drewniany ziemniak
Producent: Playme
Cena: 5,99 zł
szt.
zobacz więcej
Duże Janczary drewniane Duże Janczary drewniane
Producent: Playme
Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcej

Co wybrać?

Asortyment drewniany to wiele marek, które możemy polecić. Jakość, innowacyjne pomysły, duże możliwości zabawy to cechy które posiadają poszukiwane zabawki. Osobiście bardzo cenimy zabawki firm Melissa & Doug, Top Bright, Goki, Viga, Lelin, Bino, Legler, Adam Toys, Woody. W naszym wyborze kierujemy się własnym doświadczeniem zabawy z dzieckiem. Polecamy i zapraszamy do sklepu ! Zabawki drewniane to idealny świat i aktywizujące miejsce zabawy dla dziecka. Już dla najmłodszych dzieci sugerujemy sięgnięcie po puzzle, klocki czy układanki aż przyjdzie czas na kolejne zabawki. Koniecznie drewniane :-)

© Puzelek 2021: zabawki edukacyjne i pomoce terapeutyczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl