Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Zabawki wykonane z drewna ciągle na topie!


Zabawki drewniane nieustannie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Ekologiczne, trwałe, często przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ciekawe pomysły, wysoka jakość wykonania, edukacja to walory których szukają klienci. Z całego serca polecamy dla każdego dziecka. Więcej drewna i jeszcze więcej drewna :-)

Kreatywne zabawki drewniane dla dzieci - co w trawie piszczy?

Drewniane zabawki bawią, budują dobre emocje, uczą i rzadko się nudzą.

Drewniana edukacja królowa wśród zabawek. Duży wybór to asortyment drewniany z dodatkiem edukacji. Oprócz niewątpliwych zalet jak dobra zabawa przy okazji uczą, rozwijają i inspirują, dlatego drewniane zabawki dla dzieci są często wybierane przez świadome grono klientów. A klienci wybierają:

 • kreatywne drewniane mozaiki, kostki edukacyjne motoryczne. Karty wzorów do odwzorowania rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie a tworzenie własnych inspirujących wzorów pobudza wyobraźnię dziecka.
 • instrumenty muzyczne z dodatkiem drewna to pobudzanie i rozwijanie zmysłów, kształtowanie poprawnej motoryki małej oraz niewątpliwie dobre emocje. Mały wirtuoz chętnie pochwali się efektami swojej zabawy.
 • sortery, puzzle, układanki - już dla najmłodszych dzieci to doskonały wybór. Proste kilkuelementowe układanki rozwijają postrzeganie kształtów, kształtują poprawny chwyt i bawią. Drewniane sortery wspierają naukę kolorów, uczą podstaw liczenia i aktywizują proce myślenia.
 • drewniane tablice motoryczne. W zależności od rodzaju wspierają skutecznie czynność zapinania zamków, guzików, suwaków, inne mają zamontowane zamki do drzwi różnego typu, skoble, zatrzaski gdzie podczas zabawy dziecko rozwija się poznawczo.

Zabawa drewnem

Ktoś może się dopatrzyć w tej grupie zabawki drewniane dla dzieci wyłącznie miłego spędzania czasu. My jednak nie potrafimy się z tym zgodzić, uważamy, że każda zabawka drewniana to również dodatkowe walory edukacyjne i polecamy:

 • drewniane klocki - ciągle bawią i rozwijają.
 • klocki konstrukcyjne wykonane z drewna. Samo słowo: konstrukcyjne wyjaśnia wszystko.
 • pieczątki - zabawa poprzez plastykę. Ciągle często wybierana zabawka a tym bardziej, że na rynku znajdziemy dedykowane zestawy dla dziewczynek jak i chłopców.
 • zestawy do wykonywania biżuterii, drewniany sposób na nudę.
 • owoce, wyposażenie kuchni, akcesoria do sklepu, gabinetu lekarskiego czy zakładu fryzjerskiego, wszytko to z drewna, to super zabawa w gronie rodzeństwa czy rówieśników.
 • pchanki, pojazdy, garaże. Dla małych dzieci super pomysłem są drewniane pchanki, pchacze którym dziecko bawi próbując wprawić w ruch tę drewnianą zabawkę. Dla starszych duży wybór drewnianych pojazdów, garaży, torów.

Zabawki drewniane dla dzieci w terapii dziecka z wyzwaniami

Drewno równie często jak do domu, trafia do gabinetów terapeutów. Chętnie zabawki i pomoce edukacyjne z drewna wybierają logopedzi, psycholodzy, pedagodzy i właściciele żłobków, przedszkoli, poradni jako atrakcyjne i wartościowe wyposażenie terapeutyczne. Zabawki z drewna to pewność, że dziecko będące w terapii będzie zainteresowane zabawą a terapeuta wykorzysta ich potencjał edukacyjny.

Zabawki drewniane

 • nowość

Co wybrać?

Asortyment drewniany to wiele marek, które możemy polecić. Jakość, innowacyjne pomysły, duże możliwości zabawy to cechy które posiadają poszukiwane zabawki. Osobiście bardzo cenimy zabawki firm Melissa & Doug, Top Bright, Goki, Viga, Lelin, Bino, Legler, Adam Toys, Woody. W naszym wyborze kierujemy się własnym doświadczeniem zabawy z dzieckiem. Polecamy i zapraszamy do sklepu ! Zabawki drewniane to idealny świat i aktywizujące miejsce zabawy dla dziecka. Już dla najmłodszych dzieci sugerujemy sięgnięcie po puzzle, klocki czy układanki aż przyjdzie czas na kolejne zabawki. Koniecznie drewniane :-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl