Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Metoda krakowska to stosunkowo nowa terapia neurobiologiczna, która stymulować ma funkcje poznawcze dziecka. W ofercie Puzelka znajdziesz wyselekcjonowane pomoce dydaktyczne, które wspierają również ten rodzaj terapii.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Metoda krakowska – na czym polega ta terapia

Krakowska metoda logopedyczna to terapia, która powstała na bazie naśladowania następujących po sobie etapów rozwojowych zdrowego dziecka. Dzięki temu można stworzyć zestawy ćwiczeń dla dzieci tak z zaburzeniami rozwojowymi, jak i genetycznymi. Metoda krakowska obejmuje ćwiczenia wszystkich funkcji poznawczych dziecka, w tym wzroku, słuchu, systemu językowego, motoryki, zachowań społecznych, a także zabawy. Taka terapia szczególnie polecana jest dzieciom z zespołem Aspergera, z zespołem Downa, z alalią, a także zagrożonym autyzmem. Pomóc może również dzieciom z opóźnionym rozwojem mowy.

Metoda krakowska – materiały i pomoce logopedyczne

Pomoce dydaktyczne Metody Krakowskiej obejmują materiały, które wspomagać będą funkcje rozwojowe dziecka. Ważne są specjalne czytanki, pliki dźwiękowe, tablice ułatwiające pisanie i zabawki rozwijające motorykę małą i dużą. Sprawdzą się tu również gry logiczne i te wspomagające pamięć.

W ofercie Puzelka znajdziesz materiały przydatne przy Metodzie Krakowskiej. Mamy specjalne czytanki i układanki do czytania metodą sylabową, zabawki dźwiękowe, gry i zabawy, które stymulować będą wszystkie funkcje poznawcze dziecka. Oferujemy ciekawe materiały, które nie tylko wspomogą terapię Metodą Krakowską, ale także zaciekawią i zachęcą dziecko do pełnego zaangażowania w ćwiczenia. Skłoń dziecko do stymulacji funkcji poznawczych poprzez zabawę.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również pomoce do terapii psychologicznej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl