Opcje przeglądania
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Metoda krakowska to stosunkowo nowa terapia neurobiologiczna, która stymulować ma funkcje poznawcze dziecka. W ofercie Puzelka znajdziesz wyselekcjonowane pomoce dydaktyczne, które wspierają również ten rodzaj terapii.

Metoda Krakowska®

Metoda krakowska – na czym polega ta terapia

Krakowska metoda logopedyczna to terapia, która powstała na bazie naśladowania następujących po sobie etapów rozwojowych zdrowego dziecka. Dzięki temu można stworzyć zestawy ćwiczeń dla dzieci tak z zaburzeniami rozwojowymi, jak i genetycznymi. Metoda krakowska obejmuje ćwiczenia wszystkich funkcji poznawczych dziecka, w tym wzroku, słuchu, systemu językowego, motoryki, zachowań społecznych, a także zabawy. Taka terapia szczególnie polecana jest dzieciom z zespołem Aspergera, z zespołem Downa, z alalią, a także zagrożonym autyzmem. Pomóc może również dzieciom z opóźnionym rozwojem mowy.

Metoda krakowska – materiały i pomoce logopedyczne

Pomoce dydaktyczne Metody Krakowskiej obejmują materiały, które wspomagać będą funkcje rozwojowe dziecka. Ważne są specjalne czytanki, pliki dźwiękowe, tablice ułatwiające pisanie i zabawki rozwijające motorykę małą i dużą. Sprawdzą się tu również gry logiczne i te wspomagające pamięć.

W ofercie Puzelka znajdziesz materiały przydatne przy Metodzie Krakowskiej. Mamy specjalne czytanki i układanki do czytania metodą sylabową, zabawki dźwiękowe, gry i zabawy, które stymulować będą wszystkie funkcje poznawcze dziecka. Oferujemy ciekawe materiały, które nie tylko wspomogą terapię Metodą Krakowską, ale także zaciekawią i zachęcą dziecko do pełnego zaangażowania w ćwiczenia. Skłoń dziecko do stymulacji funkcji poznawczych poprzez zabawę.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również pomoce do terapii psychologicznej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl