Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Szukasz zabawki dla trzylatka? Znajdziesz je w tej kategorii. Wybierz bezpieczne i pozytywnie wpływające na rozwój maluszka zabawki, które go zaciekawią i zachęcą do nauki. Przedstawiamy nasze propozycje zabawek dla trzylatków i czterolatków.

Zabawki dla trzylatka i czterolatka

  • nowość

Zabawki edukacyjne dla trzylatka – czym powinny się charakteryzować?

3 rok życia to wiek, w którym maluch ma szansę zdobyć wiele nowych umiejętności oraz rozwinąć te z wcześniejszego okresu. Zaczyna on więcej rozumieć, dlatego zabawki edukacyjne dla trzylatka powinny być bardziej skomplikowane, niż te dla niemowlaków. Maluch powoli może wkraczać już w świat logicznych gier i takich, które wpływają na jego pamięć. Pamiętaj jednak, że zabawki trzylatka w dalszym ciągu powinny składać się z większych elementów bez ostrych krawędzi.

Wybieramy zabawki interaktywne dla czterolatka

 Jeśli chodzi o zabawki interaktywne dla czterolatka, to tutaj mamy już więcej pola do popisu. Jest to czas, kiedy maluch zaczyna rozumieć dużo więcej i może powoli wkraczać już w świat cyferek i liter. Zabawki dla czterolatków mogą przygotować je do dalszej nauki w przedszkolu. Dobrym pomysłem jest również wprowadzenie dziecka w świat muzyki. Mini pianio, albo cymbałki również pozytywnie wpłyną na rozwój dziecka.

Zabawki dla trzylatka i czterolatka mogą pełnić funkcję edukacyjną, jednak ważne jest aby dopasować je prawidłowo do wieku i umiejętności dziecka. W ofercie Puzelka znaleźć można wiele drewnianych zabawek, które na pewno spodobają się maluchom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl