Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Gry do nauki czasu, wiedzowe i quizy

Nauka czasu dla dzieci bywa trudna. Z pomocą przychodzą edukacyjne gry do nauki czasu, gdzie w formie czasu dzieci opanują znajomość godzin, zegara i kalendarza. Te praktyczne umiejętności są bardzo potrzebne w codziennym funkcjonowaniu, dlatego warto sięgnąć po tę formę nauki.

W tej kategorii zawarliśmy również ciekawe gry wiedzowe i quizy dla dzieci i młodzieży. Szereg i wartościowych tytułów wydawniczych opracowano ze starannością merytoryczną, w których poprzez zabawę dzieci zdobywają wiedzę na interesujące je tematy. Świetnie sprawdzą się również jako poszerzanie wiedzy dotyczącej pasji małych odkrywców.

Gry do nauki czasu, quizowe i sprawdzające wiedzę - co wybrać?

W sklepie Puzelek w szerokim wyborze klienci znajdą gry do nauki zegara. Jedną grupę stanowią planszówki, gdzie w trakcie przesuwania pionków po planszy dzieci rozwiązują zadania związane z odczytywaniem godzin, znajomością rozkładu dnia, tygodnia i roku. W tej grupie produktów dydaktycznych warto wymienić również układanki, gdzie zadaniem dziecka jest łączenie elementów - godzin w formie analogowej i cyfrowej, czynności do cyklu dnia, pogody i warunków atmosferycznyh do pory roku.

Gry wiedzowe i quizy to bardzo szeroka oferta wydawnicza. Obejmuje ona różnorodne tematy choćby takie jak ciało człowieka, rośliny, zwierzęta, geografia, ziemia, kosmos, sport, historia i wiele więcej. Młodszym dzieciom polecamy ciekawe gry z zagadkami. Obejmują one wiedzę z szerszego spektrum zagadnień, dzięki temu dzieci zdobywają wiedzę ogólną o otaczającym je świecie. Starszym dzieciom i młodzieży polecamy tytuły, które głębiej sięgają do wiedzy dotyczącej konkretnej tematyki. Wybierając grę quizową na prezent, pamiętaj o wieku dziecka oraz o jego zainteresowaniach.

Gry do nauki czasu, wiedzowe i quizy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl