Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Każdy potrzebuje czasem zabawy, rozrywki i chwili wytchnienia - także młodzież i dorośli! Zabawki dla dzieci to nie jedyne, co oferujemy w naszym sklepie. Naszym klientom proponujemy także ciekawe zabawki dla młodzieży, które świetnie sprawdzą się do urozmaicenia wolnego czasu. 

Młodzież, dorośli

Mowa tutaj zwłaszcza o grach planszowych, z których skorzysta cała rodzina. Może urządzicie wspólny quiz wiedzy o świecie czy historii Polski? A może wspólnie sprawdzicie, kto jest mistrzem ortografii czy spostrzegawczości? Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy!

Kreatywne zabawki dla nastolatków

Rozwijanie kreatywności i wyobraźni to aktywności korzystne dla osób w każdym wieku. Warto czasem puścić wodze fantazji i dać się ponieść swoim myślom. Pomaga w tym ciekawa gra, polegająca na opowiadaniu różnych wymyślonych historii. Zabawa polega na tym, że gracze rzucają kilkoma kostkami, które na swoich ściankach mają różne kształty. Zadaniem gracza jest wymyślenie na poczekaniu jakiejś historii, która będzie nawiązywała do wszystkich przedmiotów. To doskonała okazja do uruchomienia swojej wyobraźni!

Inne kreatywne zabawki dla nastolatków to np. popularna i uwielbiana przez wiele osób gra w kalambury. Towarzyszy jej wiele śmiechu i fantastycznej zabawy. Pokazywanie różnych gestów i naśladowanie to szansa na wykazanie się kreatywnością. Kalambury sprawdzą się jako rozrywka nawet podczas większych spotkań, bo nie ma tam ograniczenia liczby osób, które mogą wziąć udział w zabawie.

Edukacyjne gry planszowe dla każdego

Zarówno dzieci, jak i nastolatkowie czy dorośli wprost kochają gry planszowe. Elementy rywalizacji, ciekawe i różnorodne zasady, a przy tym wspólnie spędzony czas - czy może być coś lepszego? Zabawki dla nastolatków w postaci gier planszowych będą atrakcją dla całej rodziny, niezależnie od wieku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl