Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od

Oferta specjalna

Darmowa
dostawa
od 149 zł

Zobacz opcje dostawy

Dzieciaki w wieku szkolnym wciąż potrzebują czasu na zabawę! A z kolei zabawa może być też przy okazji pomocą w nauce i rozwoju umiejętności. W szkołach często zdarza się tak, że tradycyjny sposób nauczania nie jest w stanie zainteresować dzieci danym tematem, co może powodować trudności w nauce i niechęć do któregoś z przedmiotów. Nasze edukacyjne zabawki dla ośmiolatków i nieco starszych dzieci mogą w tym pomóc!

Starszak plus 7+

W naszej ofercie znajdują się różne ciekawe propozycje - układanki, gry, a nawet takie zabawki, jak frisbee, którymi można się bawić także podczas aktywności na świeżym powietrzu, np. w ogrodzie czy na spacerze w parku.

Zabawki dla starszych dzieci warte uwagi

Przygotowane przez nas zabawki dla dziewięciolatków i dzieci w podobnym wieku to m.in. różne gry i pomoce edukacyjne, które bawią, ciekawią i uczą jednocześnie. Poruszają różne zagadnienia - zarówno te związane z tematami naukowymi, jak i zwierzętami, krainami geograficznymi czy ciałem człowieka. Nie zabraknie także interesujących gier językowych, które będą doskonałym uzupełnieniem nauki języka polskiego w szkole.

A co z pozostałymi przedmiotami szkolnymi? Oferujemy zabawki dla dziesięciolatków do nauki matematyki, dzięki którym dziecko opanuje podstawowe działania matematyczne. Za pomocą zabawy można również uczyć się angielskiego, w czym pomogą nasze gry do tego przeznaczone.

Ciekawe i rozwojowe gry dla całej rodziny

Zabawki dla ośmiolatka mogą angażować nie tylko dziecko, ale także pozostałych członków rodziny! Mowa tutaj zwłaszcza o różnych grach planszowych, które zazwyczaj zakładają udział przynajmniej dwóch graczy. Wspólne granie to świetny pomysł na spędzenie wartościowego czasu razem z rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem. 

Jakie gry polecamy? Szachy rozwiną umiejętność logicznego i strategicznego myślenia, z kolei domino to prosta gra, w którą można grać na różne sposoby, dzięki różnym zasadom. Warto pamiętać o ponadczasowych klasykach jak chińczyk czy bierki, które pamiętają także dziadkowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl